In onze accommodatie kunnen alle disciplines tot 50 meter vrij worden beoefend op tien schietbanen geschikt voor schietafstanden van 10, 12, 25 en 50 meter. Deze zijn voorzien van automatisch baantransport. En ook dynamische disciplines worden bij ons beoefend. De vereniging biedt verder de mogelijkheid om ook de 100 meter disciplines te beoefenen op een andere locatie. Hieronder een beknopt overzicht van enkele KNSA wapen categorieën tot 50 meter, deze zijn op hun beurt weer onderverdeeld in de diverse disciplines en houdingen.

 

SCHIETSPORT DISCIPLINES

 Kaliber
10 m. klein   groot
Luchtpistool -   -
Luchtgeweer -   -
Pistool/Revolver  
12 m. klein   groot
Geweer   -
25 m. klein   groot
Pistool/Revolver  
Militair Pistool -  
Historische Revolver/Pistool -  
50 m. klein   groot
Geweer  
Geweer - Benchrest  
Historisch geweer (voor- of achterlaad) -  


(Dit is slechts een greep uit de mogelijke disciplines. Een uitgebreider overzicht vindt u op de website van de KNSA.)